Załóżcie stronę

Stwórzcie własną
i niepowtarzalną
stronę ślubną!
Za darmo!

Strona w 5 minut


Czy stworzenie i utrzymanie strony ślubnej jest na prawdę za darmo?

Tak! Założenie i utrzymanie strony ślubnej jest całkowicie bezpłatne. Wasza strona będzie aktywna przez okres 2 lat. Po tym okresie będzie możliwość, również za darmo, przedłużenia okresu utrzymania strony.

Jaki adres www będzie miała nasza strona weselna?

Adres Waszej strony weselnej składa się z podanej przez Was w czasie rejestracji nazwy oraz końcówki .invitavi.pl (np.: www.karolina-i-tomek.invitavi.pl). Podana przez Was nazwa może składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, oraz znaku "-" zastępującego spację.

Gdyby się zdarzyło, że wybrana przez Was nazwa jest już zajęta, możecie spróbować drobnych modyfikacji, takich jak użycie zdrobnienia, usunięcie lub dodanie znaku "-" między wyrazami, dodanie roku uroczystości itp.

Czy można zmienić wybrany szablon graficzny?

Oczywiście, że tak! Szablon graficzny Waszej strony ślubnej możecie zmieniać w dowolnym momencie i ile razy tylko tego zapragniecie. Zmiana szablonu nie ma żadnego wpływu na treść Waszej strony, także nie ma obawy o utratę jakichkolwiek wpisów czy zdjęć - zmienia się jedynie szata graficzna Waszej strony ślubnej.

Kto ma dostęp do naszej strony ślubnej?

Dostęp do Waszej strony, mają tylko te osoby, które znają jej adres - nie ma obawy, że ktoś obcy znajdzie Waszą stronę np. w wyszukiwarce Google. Oprócz tego możecie każdą z podstron dodatkowo zabezpieczyć hasłami, dzięki czemu tylko osoby znające hasło będą mogły przeglądać daną treść.

Czy stworzenie strony ślubnej jest trudne?

Oczywiście, że nie! Stworzenie własnej strony weselnej jest dziecinnie proste. Dzięki niezwykle przejrzystemu i intuicyjnemu panelowi administracyjnemu, bardzo szybko odnajdziecie się we wszystkich funkcjach strony. W razie wątpliwości, radość tworzenia ułatwia rozbudowany system pomocy - niemal każde okienko opatrzone jest pomocnym opisem!

Jak mogę się zalogować do naszego panelu administracyjnego?

Do panelu Waszej strony można się zalogować bezpośrednio ze strony głównej invitavi.pl - klikając na "LOGOWANIE" - po prawej stronie, w górnej części strony (www.invitavi.pl/logowanie/), lub pod adresem www.nazwa-waszej-strony.invitavi.pl/admin/.

Jak przekazać gościom informacje o naszej stronie?

Najlepszym sposobem na przekazanie gościom informacji o Waszej stronie jest wydrukowanie, na Waszych tradycyjnych zaproszeniach, jej adresu wraz z ewentualnym hasłem zabezpieczającym. Adresem Waszej strony możecie również podzielić się ze znajomymi poprzez różnego rodzaju portale społecznościowe, czy komunikatory internetowe.

Stworzono przez B-IT