Załóżcie stronę

Stwórzcie własną
i niepowtarzalną
stronę ślubną!
Za darmo!

Strona w 5 minut


Strona z tekstem

Strona z tekstem jest podstawowym narzędziem pozwalającym Wam na tworzenie dowolnych podstron zawierających ciekawe informacje – np. „Witajcie na naszej stronie ślubnej”, „Jak się poznaliśmy?” „Nasi rodzice”. Każda taka podstrona może składać się z dowolnej liczby akapitów, a każdy akapit może zawierać jedno zdjęcie.

Galeria

Pokażcie swoim bliskim zdjęcia z Waszej wspólnej przeszłości, dodajcie zdjęcia z wesela, a na koniec stwórzcie album ze zdjęciami z podróży poślubnej. Możecie stworzyć dowolną ilość albumów, a w każdym z nich umieścić tyle zdjęcie, ile zechcecie – nie ma żadnych ograniczeń.

Lista prezentów

Stwórzcie listę wymarzonych prezentów wraz z opisami i linkami do upominków, a Wasi goście będą mogli anonimowo rezerwować poszczególne prezenty. Dzięki temu unikniecie podwójnych prezentów i ułatwicie swoim gościom znalezienie idealnego podarunku.

Forum

Na Waszym forum możecie poruszać ważne dla Was i waszych bliskich tematy związane z wydarzeniem roku, jakim będzie Wasze wesele. Tutaj też goście mogą kierować swoje pytania odnośnie uroczystości oraz znaleźć odpowiedzi na pytania, które zadał już ktoś inny.

Blog

Możecie opowiedzieć wszystkim o tym, co się u Was dzieje w tym radosnym, ale też przepełnionym zajęciami okresie, zarówno przed jak i po weselu. Blog, poza możliwością opowiedzenia swoim bliskim o Waszych przeżyciach będzie też wspaniałą pamiątką, jeśli zdecydujecie się zachować Waszą stronę na płycie CD.

Facebook

Dzięki tej opcji Wasi znajomi będą mogli pokazać na Facebooku, że lubią Waszą stronę ślubną – ta opcja dotyczy wyłącznie Waszej strony, nie zaś całego serwisu Invitavi, gdyż to Wasza strona jest najważniejsza.

Szablony graficzne

Z pośród wielu profesjonalnie wykonanych szablonów graficznych wybierzcie ten najbardziej oddający Waszego ducha i przelejcie go na Waszą stronę ślubną. Jeśli tylko zmienicie zdanie, w każdej chwili możecie wybrać zupełnie inną szatę graficzną.

Dojazd

Przy pomocy tego narzędzia możecie dodać interaktywną mapkę wraz z instrukcjami dojazdu na Wasze wesele i ślub. Pomoże to Waszym bliskim dotrzeć na miejsce bez problemu, a Wam zaoszczędzi dużo czasu, który musielibyście poświęcić na tłumaczenie drogi.

Księga życzeń

Jeśli zdecydujecie się na dodanie Księgi życzeń Wasi znajomi i bliscy będą mogli składać Wam życzenia poprzez Waszą stronę ślubną, tworząc niezapomnianą pamiątkę – jeśli zdecydujecie się na zachowanie waszej strony na płycie CD.

Potwierdzenie przybycia

Proste i bardzo funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzicie sobie dużo czasu i zachodu. Na specjalnej podstronie Waszej strony ślubnej goście będą mogli potwierdzać przybycie, a informacje o potwierdzeniach będą na bieżąco trafiać na Waszą skrzynkę pocztową.

Kontakt

Dzięki wbudowanemu w Waszą stronę formularzowi kontaktowemu Wasi bliscy i znajomi będą mogli za pośrednictwem Waszej strony wysyłać do Was wiadomości, które trafią bezpośrednio na Waszą skrzynkę pocztową.

Odliczanie do daty ślubu

Odliczajcie wspólnie z bliskimi Wam osobami dni do Waszego ślubu.

System haseł

System haseł zapewnia Waszej stronie bezpieczeństwo i czyni z niej ekskluzywne miejsce w internecie, do którego dostęp będą miały tylko powołane do tego osoby. Sami decydujecie, czy dana podstrona ma być dostępna dla wszystkich, czy też tylko dla osób posiadających odpowiednie hasło. Jest to system dwupoziomowy, co oznacza, że możecie przydzielić hasło swoim gościom (np. drukując je na zaproszeniu) oraz podarować osobne hasło Waszym znajomym i przyjaciołom. Dzięki temu sami możecie decydować o tym, kto będzie mógł wejść np. na stronę z listą prezentów, a kto zajrzeć do księgi gości, na Waszego bloga lub do galerii.

Panel administracyjny

Niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwoli Wam w bardzo szybki i przyjemny sposób stworzyć i modyfikować Waszą stronę ślubną.

Stworzono przez B-IT